Aranna
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Mda....mazgaleli

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Tamivia
Admin
Tamivia


Numarul mesajelor : 128
Puncte : 3
Data de inscriere : 18/05/2009
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

Mda....mazgaleli Empty
MesajSubiect: Mda....mazgaleli   Mda....mazgaleli EmptyJoi Iun 04, 2009 10:03 pm

Deci mai intai tin sa va spun ca sunt incepatoare. Desenele astea sunt primele pe care le-am facut serios (ca eram la statiu un patrat si doua bete si iese casuta).
Mazgaleam la unu si am vazut ca iese ceva....deci...vreo parere ceva? Rolling Eyes
(aoleo, am facut poze cu telu si arata si mai rau)
asta e primu....e Glaedr....sau vrea sa fie (ala din Eragon)
https://2img.net/h/oi41.tinypic.com/2l95mx1.jpg
si asta e Pokota....stiu ca i-a iesit capu stramb, o ureche mai mare si-una mai mica...paru de zici ca-i bagat in priza...da macar seamana, asa putin?
https://2img.net/h/oi41.tinypic.com/2dsjr79.jpg
Sus In jos
https://aranna.forumgratuit.ro
Teh Role Model
Nobil
Teh Role Model


Numarul mesajelor : 224
Puncte : 5
Data de inscriere : 19/05/2009
Varsta : 34

Mda....mazgaleli Empty
MesajSubiect: Re: Mda....mazgaleli   Mda....mazgaleli EmptyJoi Iun 04, 2009 10:13 pm

primul nu e rau, e chiar reusit, dar al doilea sufera un picut. Oricum, e bine de tot, tu chiar ai talent, eu zic sa mai insisti Razz
Sus In jos
Yatuki
Taran
Yatuki


Numarul mesajelor : 39
Puncte : 1
Data de inscriere : 31/05/2009
Varsta : 31

Mda....mazgaleli Empty
MesajSubiect: Re: Mda....mazgaleli   Mda....mazgaleli EmptyVin Iun 05, 2009 12:26 am

Wooow..primu imi da o aura de tre sa ma inspaimant ; ))...chiar ca ti-a iesit...
Demo la cel de-al doilea...ti-ai zis singura greselile eh ?Razz Sa nu mai avem noi ce comanta, asa-i ?=)) ... Foarte bune..!!! Felicitari..!!!
Sus In jos
Chakalaka
Fermier
Chakalaka


Numarul mesajelor : 85
Puncte : 0
Data de inscriere : 05/06/2009
Varsta : 28

Mda....mazgaleli Empty
MesajSubiect: Re: Mda....mazgaleli   Mda....mazgaleli EmptySam Iun 06, 2009 1:04 am

Sunt Dragute. Dar ce nu imi place este ca sunt alb-negru Smile). Am un fix: Color.
Sus In jos
Li Bai
Taran
Li Bai


Numarul mesajelor : 41
Puncte : 0
Data de inscriere : 17/06/2009
Varsta : 28

Mda....mazgaleli Empty
MesajSubiect: Re: Mda....mazgaleli   Mda....mazgaleli EmptyJoi Iul 02, 2009 1:10 am

1. O_O Daca tu nemesti astea desen de incepator eu ma arunc in helesteu. Vad ca ai umbre si o mica probloblema la antene si pe jos (pare a vea barba si par pe ''piept'')...Sau asa trebuia sa iasa

2. Cine? O_O' Capui chiar e stramb si acei ''zulufi'' sunt cam uratei (tot strambi adica) Urechile mergeau mai drepte. Ala e pantof sau laba? O_O' Imi plac labutele ^_^ but a doua cravata e cam luata de vant

O_O' Altceva nu mai am ce spune...Te pricepi and sper sa mai pui ca vreau sa vad cat ai mai evoluat. Bye! ^_^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Mda....mazgaleli Empty
MesajSubiect: Re: Mda....mazgaleli   Mda....mazgaleli Empty

Sus In jos
 
Mda....mazgaleli
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Aranna :: Fan Arena :: Fan Art-
Mergi direct la: