Aranna
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Katherine Art Drawing~

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Katherine
Taran
Katherine


Numarul mesajelor : 9
Puncte : 0
Data de inscriere : 29/07/2009
Varsta : 31
Localizare : The Last Show

Katherine Art Drawing~ Empty
MesajSubiect: Katherine Art Drawing~   Katherine Art Drawing~ EmptyMier Iul 29, 2009 1:18 pm

Well well....am gasit astazi cand am facut curatenie prin casa un desen care l-am facut acum ceva vreme si care imi placea foarte mult pe vremea aceea.
M-am decis ca daca tot am trecut pe aici de ce sa nu il postez.

https://2img.net/h/i480.photobucket.com/albums/rr164/PorcelainPrincess18/rozen00635.jpg

Note:
~ Poate ca l-ati mai vazut pe alte forumuri postat tot de mine dar cu diferite nik-uri [dintre care as aminti Heratcher.21q , Kamishiro ,Saiyuki etc.]
~ Daca nu va place nu comentati pentru ca ma enerveaza comentariile fara nici un rost. Daca nu va place nu conteaza, dar asta nu inseamna ca nu accept si critici.
~ Astept sfaturi dar si critici [in limita bunului simt]

Daca va place postati aici si mai adaug pentru ca am mai gasit cate ceva xDD
Bye Bye
enjoy xD
Sus In jos
http://reminiscence-sorrow.blogspot.com
SinQ
Fermier
SinQ


Numarul mesajelor : 81
Puncte : 0
Data de inscriere : 31/05/2009
Varsta : 29
Localizare : Uhm ... Ancient Greece O.o'

Katherine Art Drawing~ Empty
MesajSubiect: Re: Katherine Art Drawing~   Katherine Art Drawing~ EmptyMier Iul 29, 2009 4:42 pm

Whoa O.O! L-am examinat ceva mai mult timp, m-am uitat in toate partile, l-am sucit [am invartit monitorul ><'], m-am holbat la el 5 ore. Observ ca esti foarte atenta la detalii, la lucrurile minore. Proportionalitate ai, ai hasurat bine, iar desenul este asa de kawaii. Hm... tipa blonda arata cam ciudata la umerii, nu i se vede gatul sau ai zice ca nici n-are. Anyway, desenul este reusit si as vrea sa mai vad niste creatii de ale tale^^.
PS: O intrebare: Te-ai holbat la o poza ca sa il desenezi sau din capul tau xD?
Sus In jos
Katherine
Taran
Katherine


Numarul mesajelor : 9
Puncte : 0
Data de inscriere : 29/07/2009
Varsta : 31
Localizare : The Last Show

Katherine Art Drawing~ Empty
MesajSubiect: Re: Katherine Art Drawing~   Katherine Art Drawing~ EmptyMier Iul 29, 2009 6:54 pm

E din capul meu,l-am facut intr-o pauza la scoala de ceva vreme.
Vorbeam cu o colega despre Rozen Maiden si m-a intrebat daca nu cumva stiu cum arata Shinku si Suigintou oo'' asa ca am zis ca nu am nici o poza dar ii fac un desen xDD si asa a iesit desenul meu >>'''''
Sus In jos
http://reminiscence-sorrow.blogspot.com
Continut sponsorizat





Katherine Art Drawing~ Empty
MesajSubiect: Re: Katherine Art Drawing~   Katherine Art Drawing~ Empty

Sus In jos
 
Katherine Art Drawing~
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Katherine'chan GFX

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Aranna :: Fan Arena :: Fan Art-
Mergi direct la: