Aranna
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Top 3 personaje

In jos 
AutorMesaj
Katherine
Taran
Katherine


Numarul mesajelor : 9
Puncte : 0
Data de inscriere : 29/07/2009
Varsta : 31
Localizare : The Last Show

Top 3 personaje Empty
MesajSubiect: Top 3 personaje   Top 3 personaje EmptyMier Iul 29, 2009 1:20 pm

Faceti un top 3 cu personajele care va plac cel mai mult din anime. Argumentati alegerile

Me first:

1. Light:
mi-a placut in special la acest personaj introducerea lui, a fost foarte interesant ca personaj definit prin perfectiune si impresionand mereu prin simpla lui prezenta. este un adevarat geniu atat in viziunea mea cat si in viziunea altor persoane ^.^''
Chiar a regretat ce a facut si asta m-a facut sa raman profund impresionata si sa ii acord locul intai.
2.Lawliet: un personaj perfect chiar daca prin aspectul grafica nu iti sugereaza mai nimic, nu pare a fi un detectiv genial sau o persoana atat de renumita pentru ca nu impresioneaza prin prezenta lui. Lawliet insa este un personaj aparte foarte bine cracterizat si un personaj original cu elemente foarte interesante.
3.Near: adevarul e ca am o oarecare slabiciune pentru persoanele care sunt mai copilaroase si pentru lucrurile copilaroase insasi. Near este un persoanj foarte interesant chiar daca la varsta lui se mai joaca inca cu jucarii cred ca este cel mai bun detectiv din lume reusind sa rezolve cazul cu ajutorul lui Mello si a lui Lawliet chiar daca acest ajutor a fost in mod indirect
Sus In jos
http://reminiscence-sorrow.blogspot.com
 
Top 3 personaje
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Aranna :: Anime & Manga :: Anime List :: Death Note-
Mergi direct la: