Aranna
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Don't leave me

In jos 
+3
Tamivia
Teh Role Model
SinQ
7 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
SinQ
Fermier
SinQ


Numarul mesajelor : 81
Puncte : 0
Data de inscriere : 31/05/2009
Varsta : 29
Localizare : Uhm ... Ancient Greece O.o'

Don't leave me - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Don't leave me   Don't leave me - Pagina 2 EmptyMar Iun 09, 2009 2:53 pm

Se vede ca mi-am pierdut pana si ultimul strop de imaginatie... oboseala asta de pe capul meu imi face zile amare si vor mai fii multe... si cat despre aceea exprimare, chiar mi-era lene sa scriu ca a ramas uimit ;]]... capitolul asta e facut din plictiseala si lene, chiar se vede, nicidecum graba... anyway, urmatorul capitol va veni peste cateva zile bune, nici nu stiu daca voi mai intra pe forum >>', a venit vacanta si eu tot ca la scoala ma simt T.T'...
Sus In jos
Teh Role Model
Nobil
Teh Role Model


Numarul mesajelor : 224
Puncte : 5
Data de inscriere : 19/05/2009
Varsta : 34

Don't leave me - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Don't leave me   Don't leave me - Pagina 2 EmptyMar Iun 09, 2009 3:21 pm

Well, important nu e sa faci repede, ci sa faci bine. Sa stii ca fic-ul tau a ramas tot primul in topul preferintelor mele, deci poti fi sigura ca un cititor 100% fidel tot mai ai :-P Dar urmatorul capitol, chiar daca vine in cateva zile, sa vina bine. Cat despre vacanta, nu te mai plange Laughing
Eu mai am doua examene, interviu la un loc de munca si sunt inca obosit dupa cele 11 ore dormite in ultimele 3 zile.
Sus In jos
Li Bai
Taran
Li Bai


Numarul mesajelor : 41
Puncte : 0
Data de inscriere : 17/06/2009
Varsta : 28

Don't leave me - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Don't leave me   Don't leave me - Pagina 2 EmptyJoi Iun 18, 2009 4:12 pm

Este un fic foarte dragut but mai bine o iau cu criticile decat cu laudele:
Ai greseli de exprimare si de tastare.
Unele parti sunt subiective. Incearca sa lasi povestea sa curga fara a judeca personajele
De ce dai enter cand nu trebuie iar cand trebuie preferi sa inghesui cuvintele?
Wait a moment...Tu ai scris asta? O_O' Daca tu esti SintaX-u pe care il stiu eu atunci sunt Papa de la Roma O_O' Daca nu mai dai pe aici o sa te iau la ture pe toate forumurile pe care te prind (nu stiu daca ti-ai dat seama cine sunt but eu te cunosc). Astept urmatorul capitol. Bye!
Sus In jos
SinQ
Fermier
SinQ


Numarul mesajelor : 81
Puncte : 0
Data de inscriere : 31/05/2009
Varsta : 29
Localizare : Uhm ... Ancient Greece O.o'

Don't leave me - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Don't leave me   Don't leave me - Pagina 2 EmptyMar Iul 14, 2009 6:43 pm

OMFG O.O'! De cand nu am mai dat pe aici >>'. Damn, am uitat complet de forum T^T. Please forgive me... urmatorul capitol mai are putin pana ajunge la 'finish'. Li Bai cred ca si eu te cunosc xD, esti cumva Vipa ;;]? Anyway, arigato de comment^^.
Sus In jos
dark princess
Taran



Numarul mesajelor : 3
Puncte : 0
Data de inscriere : 01/11/2009

Don't leave me - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Don't leave me   Don't leave me - Pagina 2 EmptyDum Noi 01, 2009 8:14 am

Citat :
Ii pune mana pe frunte, ridicandu-i parul dupa frunte,
O mica repetitie...
Citat :
Venea imbracat ca un vagabond, cu blugi taiati si bluzon stil rapp, castile in urechi date la maxim, un caiet si un pix in mana.
Nu-i rau deloc, si eu ma afisez asa uneori, cand merg la facultate, doar ca nu port blugi taiati...Razz
Citat :
Gandeste acesta cu o fata cam de genul "O.O"... baiatul se tranteste in patul parca nou nout, cu lenjeria schimbata si asezata ca in patul din telenovele.
Mda, si pe mine m-a deranjat exprimarea... Repetitie.
Citat :
Yuuz crapa usa un pic si intra. (...)Baiatul crapa un pic ochii si o zareste pe fata.

Hm, iar te repeti...
Citat :
Un ingeras cu codita si coarne, daca stai sa te gandesti mai bine
Asta mi-a placut. Wink
Ai mai multa grija la text, graba strica treaba, se stie. In rest, mi-a placut povestea, desi pe alocuri, mi s-a parut usor banal.
Abia astept continuarea.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Don't leave me - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Don't leave me   Don't leave me - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Don't leave me
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Aranna :: Fan Fiction :: Drama/Romantism-
Mergi direct la: